Kontakta oss för mer information om modulhus

Kontakta oss

För frågor om modulhus att hyra
Växel:
08- 590 994 40
Mail: info.se@adapteo.com

För frågor om permanenta modulhus
Ramon Fernandez, ramon.fernandez@adapteo.com

För frågor gällande garanti, service och besiktningar avseende permanenta modulhus
Telefon:
076-116 40 35
Mejl: eftermarknad@adapteo.com

Huvudkontor: Gårdsvägen 14, 169 70 Solna
Postadress: Box 4080, 169 04 Solna

Fakturaadress
Efaktura: 7365560532884
Mailadress (endast för fakturor): adapteo.sweden@bscs.basware.com
Post: Adapteo AB, FE 288, 107 76 Stockholm

Ställ en fråga

Våra kontor

Stockholm

Huvudkontor: Gårdsvägen 14
169 70 Solna

Per_Lovgren_200x200ny
Per Lövgren
Försäljningschef
+46 706039510
per.lovgren@adapteo.com
Ulf_Sevborn_200x200ny
Ulf Sevborn
Projektutvecklare/Säljare
+46 702042168
ulf.sevborn@adapteo.com

Umeå

Norra Obbolavägen 135B
904 22 Umeå

Filip_Granberg_200x200
Filip Granberg
Projektutvecklare/Säljare
+46 703728791
filip.granberg@adapteo.com
Gunnar_Olofsson_200x200ny
Gunnar Olofsson
Projektutvecklare/Säljare
+46 706208092
gunnar.olofsson@adapteo.com

Västerås

Elledningsgatan 4
721 37 Västerås

Calle_Gustafsson_200x200
Calle Gustafsson
Projektutvecklare/Säljare
+46 702162081
calle.gustafsson@adapteo.com
Tommy_Lind_200x200ny
Tommy Lind
Projektutvecklare/Säljare
+46 706144998
tommy.lind@adapteo.com

Mölndal

Ålegårdsgatan 1
431 50 Mölndal

Andreas_Wendt_200x200ny
Andreas Wendt
Projektutvecklare/Säljare
+46 703238310
andreas.wendt@adapteo.com
Tomas_Paulsson_200x200ny
Tomas Paulsson
Projektutvecklare/Säljare
+46 706814026
tomas.paulsson@adapteo.com

Lund

Skiffervägen 20
224 78 Lund

Carl-Magnus_Strandberg_200x200
Carl-Magnus Strandberg
Projektutvecklare/Säljare
+46 722005688
carl-magnus.strandberg@adapteo.com

Vi finns i hela Sverige

Adapteo är ett globalt företag och finns i fler länder i Europa som du kan se på kartan nedan.